2029 W 41st Avenue : 2029 W 41st Avenue, Vancouver, BC V6M 1Y7, Canada


Dostupné informace o 2029 W 41st Avenue :




Název: Název

2029 W 41st Avenue

Adresa: Adresa

2029 W 41st Avenue, Vancouver, BC V6M 1Y7, Canada

Kapacita: Kapacita

15 míst

Typ parkoviště: Typ parkoviště

Na ulici / Pod širým nebem

Provozovatel: Provozovatel

City of Vancouver

Kontakt: Kontakt

+1 604-873-7000

Otevírací doba: Otevírací doba

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin

Platby: Platby

Parkovací hodiny

Jaké platební metody jsou přijímány? Jaké platební metody jsou přijímány?
  • Přijímá mince
  • Přijímá mobilní platby
Omezení Omezení
  • Bez omezení mimo uvedené hodiny


Ceník 2029 W 41st Avenue

1h (9:00-18:00) ➜ CAD 3.50
max. doba stání 2h (9:00-18:00)
1h (18:00-22:00) ➜ CAD 2.00
max. doba stání 4h (18:00-22:00)
zdarma mimo uvedené hodiny


Další parkování ve městě Vancouver

O 2029 W 41st Avenue :

2029 W 41st Avenue je parkoviště na adrese 2029 W 41st Avenue, Vancouver, BC V6M 1Y7, Canada ve městě Vancouver ve Švýcarsku. Má 15 vyznačených parkovacích míst. Otevírací dobu, ceny a podrobnosti o příjezdu najdete výše.

+1 604-873-7000


Provozní doba :
Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin


V okolí 2029 W 41st Avenue:

2025 W 42nd Avenue

2025 W 42nd Avenue, Vancouver, BC V6M 2B4, Canada
0.12 km odsud

Číst dále
2033 W 42nd Avenue

2033 W 42nd Avenue, Vancouver, BC V6M 2B4, Canada
0.12 km odsud

Číst dále
2083 W 42nd Avenue

2083 W 42nd Avenue, Vancouver, BC V6M 2B4, Canada
0.12 km odsud

Číst dále
2046 W 41st Avenue

2046 W 41st Avenue, Vancouver, BC V6M 1Y8, Canada
0.12 km odsud

Číst dále
London Drugs (Impark Lot #1358)

2071 W 42nd Ave, Vancouver, BC V6M 1C3, Canada
0.16 km odsud

Číst dále
EasyPark Lot #228

5670 East Boulevard, Vancouver, BC V6M 3V2, Canada
0.18 km odsud

Číst dále



Často kladené otázky:

2029 W 41st Avenue se nachází na adrese 2029 W 41st Avenue, Vancouver, BC V6M 1Y7, Canada, Vancouver. Pro navigaci můžete použít tlačítko níže.

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin

1h (9:00-18:00) ➜ CAD 3.50
max. doba stání 2h (9:00-18:00)
1h (18:00-22:00) ➜ CAD 2.00
max. doba stání 4h (18:00-22:00)
zdarma mimo uvedené hodiny

  • Přijímá mince
  • Přijímá mobilní platby

  • Bez omezení mimo uvedené hodiny

  • 2029 W 41st Avenue nabízí 15 parkovacích míst pro vozidla.

  • 2029 W 41st Avenue je parkoviště typu: Na ulici, Pod širým nebem.

  • 2029 W 41st Avenue provozuje City of Vancouver.

Telefon: +1 604-873-7000

.


Další parkování ve městě Vancouver Zobrazit trasu Sdílet