EasyPark Lot #231 : 3981 Main St, Vancouver, BC V5W 3Z4, Canada


Dostupné informace o EasyPark Lot #231 :




Název: Název

EasyPark Lot #231

Adresa: Adresa

3981 Main St, Vancouver, BC V5W 3Z4, Canada

Kapacita: Kapacita

4 míst

Typ parkoviště: Typ parkoviště

Mimo ulici / Pod širým nebem

Provozovatel: Provozovatel

Easy Park

Kontakt: Kontakt

+1 604-682-0555

Otevírací doba: Otevírací doba

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin

Platby: Platby

Platba telefonem

Jaké platební metody jsou přijímány? Jaké platební metody jsou přijímány?
  • Přijímá mobilní platby


Ceník EasyPark Lot #231

1h ➜ CAD 4.00


Další parkování ve městě Vancouver

O EasyPark Lot #231 :

EasyPark Lot #231 je parkoviště na adrese 3981 Main St, Vancouver, BC V5W 3Z4, Canada ve městě Vancouver ve Švýcarsku. Má 4 vyznačených parkovacích míst. Otevírací dobu, ceny a podrobnosti o příjezdu najdete výše.

+1 604-682-0555


Provozní doba :
Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin


V okolí EasyPark Lot #231:

Easy Park Lot 122

4860 Main Street, Vancouver, BC V5V 3R8, Canada
0.49 km odsud

Číst dále
Easy Park Lot #229

50 E 30th Ave, Vancouver, BC V5V 2Y1, Canada
0.67 km odsud

Číst dále
EasyPark Lot #154C

4601 Ontario Street, Vancouver, BC V5V 3H4, Canada
0.68 km odsud

Číst dále
EasyPark Lot #154D

4601 Ontario St, Vancouver, BC V5V 3H4, Canada
0.69 km odsud

Číst dále
EasyPark Lot #154E

4601 Ontario St, Vancouver, BC V5V 3H4, Canada
0.7 km odsud

Číst dále
John Oliver Secondary School (EasyPark Lot #121)

530 E 41st Ave, Vancouver, BC V5W 1P3, Canada
0.7 km odsud

Číst dále



Často kladené otázky:

EasyPark Lot #231 se nachází na adrese 3981 Main St, Vancouver, BC V5W 3Z4, Canada, Vancouver. Pro navigaci můžete použít tlačítko níže.

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin

1h ➜ CAD 4.00

  • Přijímá mobilní platby

  • EasyPark Lot #231 nabízí 4 parkovacích míst pro vozidla.

  • EasyPark Lot #231 je parkoviště typu: Mimo ulici, Pod širým nebem.

  • EasyPark Lot #231 provozuje Easy Park.

Telefon: +1 604-682-0555

.


Další parkování ve městě Vancouver Zobrazit trasu Sdílet