Santa Rosa 335 : Santa Rosa 335, 832 0000 Santiago, Chile


Dostupné informace o Santa Rosa 335 :




Název: Název

Santa Rosa 335

Adresa: Adresa

Santa Rosa 335, 832 0000 Santiago, Chile

Kapacita: Kapacita

40 míst

Typ parkoviště: Typ parkoviště

Mimo ulici / Pod širým nebem

Otevírací doba: Otevírací doba

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Zavřeno

Platby: Platby

Obsluha

Jaké platební metody jsou přijímány? Jaké platební metody jsou přijímány?
  • Přijímá mince
  • Přijímá bankovky


Ceník Santa Rosa 335

Přes noc (Po-Pá, vjezd po 20:00, výjezd před 8:00) ➜ CLP 3500.00
paušál (Po-Pá, vjezd po 8:00, výjezd před 14:00) ➜ CLP 3000.00
paušál (Po-Pá, vjezd po 14:00, výjezd před 20:00) ➜ CLP 3000.00


Další parkování ve městě Santiago

O Santa Rosa 335 :

Santa Rosa 335 je parkoviště na adrese Santa Rosa 335, 832 0000 Santiago, Chile ve městě Santiago ve Švýcarsku. Má 40 vyznačených parkovacích míst. Otevírací dobu, ceny a podrobnosti o příjezdu najdete výše.

Provozní doba :
Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Zavřeno


V okolí Santa Rosa 335:

Avenida Santa Rosa 440

Avenida Santa Rosa 440, 832 0000 Santiago, Chile
0.15 km odsud

Číst dále
Avenida Santa Rosa 246

Avenida Santa Rosa 246, 832 0000 Santiago, Chile
0.18 km odsud

Číst dále
Avenida Santa Rosa 205

Avenida Santa Rosa 205, 832 0000 Santiago, Chile
0.25 km odsud

Číst dále
Serrano 348

Serrano 348, 832 0000 Santiago, Chile
0.34 km odsud

Číst dále
Calle Serrano

Calle Serrano, Santiago, Chile
0.37 km odsud

Číst dále
Tarapacá 851

Tarapacá 851, 832 0000 Santiago, Chile
0.37 km odsud

Číst dále



Často kladené otázky:

Santa Rosa 335 se nachází na adrese Santa Rosa 335, 832 0000 Santiago, Chile, Santiago. Pro navigaci můžete použít tlačítko níže.

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Zavřeno

Přes noc (Po-Pá, vjezd po 20:00, výjezd před 8:00) ➜ CLP 3500.00
paušál (Po-Pá, vjezd po 8:00, výjezd před 14:00) ➜ CLP 3000.00
paušál (Po-Pá, vjezd po 14:00, výjezd před 20:00) ➜ CLP 3000.00

  • Přijímá mince
  • Přijímá bankovky

  • Santa Rosa 335 nabízí 40 parkovacích míst pro vozidla.

  • Santa Rosa 335 je parkoviště typu: Mimo ulici, Pod širým nebem.

.


Další parkování ve městě Santiago Zobrazit trasu Sdílet