La Pradera y Avenida de la República : La Pradera y Avenida de la República, 170518 Quito, Ecuador


Dostupné informace o La Pradera y Avenida de la República :




Název: Název

La Pradera y Avenida de la República

Adresa: Adresa

La Pradera y Avenida de la República, 170518 Quito, Ecuador

Kapacita: Kapacita

500 míst (+15 )

Typ parkoviště: Typ parkoviště

Mimo ulici / Pod širým nebem

Provozovatel: Provozovatel

Metro Parqueos S.A.

Kontakt: Kontakt

+593 2-252-7123

Otevírací doba: Otevírací doba

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin

Platby: Platby

Obsluha

Vybavení Vybavení
  • Místa pro invalidy
Jaké platební metody jsou přijímány? Jaké platební metody jsou přijímány?
  • Přijímá mince
  • Přijímá bankovky
Rozměrové limity Rozměrové limity
  • Výškové omezení


Ceník La Pradera y Avenida de la República

1h ➜ USD 1.00
24h ➜ USD 4.00


Další parkování ve městě Quito

O La Pradera y Avenida de la República :

La Pradera y Avenida de la República je parkoviště na adrese La Pradera y Avenida de la República, 170518 Quito, Ecuador ve městě Quito ve Švýcarsku. Má 500 vyznačených parkovacích míst. 15 z nich je vyhrazeno pro návštěvníky s postižením. Otevírací dobu, ceny a podrobnosti o příjezdu najdete výše.

+593 2-252-7123


Provozní doba :
Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin


V okolí La Pradera y Avenida de la República:

La Pradera

La Pradera, Quito, Ecuador
0.15 km odsud

Číst dále
Alpallana

Alpallana, Quito, Ecuador
0.16 km odsud

Číst dále
San Salvador E6a

San Salvador E6a, 170517 Quito, Ecuador
0.17 km odsud

Číst dále
av eloy alfaro y republica

av eloy alfaro y republica, Quito, Ecuador
0.18 km odsud

Číst dále
Alpallana

Alpallana, 170517 Quito, Ecuador
0.19 km odsud

Číst dále
Whymper

Whymper, Quito, Ecuador
0.21 km odsud

Číst dále



Často kladené otázky:

La Pradera y Avenida de la República se nachází na adrese La Pradera y Avenida de la República, 170518 Quito, Ecuador, Quito. Pro navigaci můžete použít tlačítko níže.

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin

1h ➜ USD 1.00
24h ➜ USD 4.00

  • Místa pro invalidy

  • Přijímá mince
  • Přijímá bankovky

  • Výškové omezení

  • La Pradera y Avenida de la República nabízí 500 parkovacích míst pro vozidla. 15 z těchto míst je vyhrazeno pro návštěvníky se zdravotním postižením.

  • La Pradera y Avenida de la República je parkoviště typu: Mimo ulici, Pod širým nebem.

  • La Pradera y Avenida de la República provozuje Metro Parqueos S.A..

Telefon: +593 2-252-7123

.


Další parkování ve městě Quito Zobrazit trasu Sdílet