Senoko Drive : Senoko Drive, Singapore 758244, Singapore


Dostupné informace o Senoko Drive :




Název: Název

Senoko Drive

Adresa: Adresa

Senoko Drive, Singapore 758244, Singapore

Kapacita: Kapacita

4 míst

Typ parkoviště: Typ parkoviště

Na ulici / Pod širým nebem

Provozovatel: Provozovatel

Urban Redevelopment Authority

Kontakt: Kontakt

+65 6329 3434

Otevírací doba: Otevírací doba

Pondělí: 07:00–22:00
Úterý: 07:00–22:00
Středa: 07:00–22:00
Čtvrtek: 07:00–22:00
Pátek: 07:00–22:00
Neděle: 07:00–22:00

Platby: Platby

Platba kuponem

Jaké platební metody jsou přijímány? Jaké platební metody jsou přijímány?
  • Přijímá mobilní platby


Ceník Senoko Drive

30 min (7:00-22:00) ➜ SGD 0.60


Další parkování ve městě Singapore

O Senoko Drive :

Senoko Drive je parkoviště na adrese Senoko Drive, Singapore 758244, Singapore ve městě Singapore ve Švýcarsku. Má 4 vyznačených parkovacích míst. Otevírací dobu, ceny a podrobnosti o příjezdu najdete výše.

+65 6329 3434


Provozní doba :
Pondělí: 07:00–22:00
Úterý: 07:00–22:00
Středa: 07:00–22:00
Čtvrtek: 07:00–22:00
Pátek: 07:00–22:00
Neděle: 07:00–22:00


V okolí Senoko Drive:

Senoko Avenue

Senoko Avenue, Singapore 758244, Singapore
0.1 km odsud

Číst dále
Senoko Avenue

Senoko Avenue, Singapore 758300, Singapore
0.15 km odsud

Číst dále
Senoko Avenue

Senoko Avenue, Singapore 758300, Singapore
0.17 km odsud

Číst dále
Senoko Way

Senoko Way, Singapore 758054, Singapore
0.24 km odsud

Číst dále
Senoko Avenue

Senoko Avenue, Singapore 758, Singapore
0.25 km odsud

Číst dále
13 Senoko Way

13 Senoko Way, Singapore 758034, Singapore
0.3 km odsud

Číst dále



Často kladené otázky:

Senoko Drive se nachází na adrese Senoko Drive, Singapore 758244, Singapore, Singapore. Pro navigaci můžete použít tlačítko níže.

Pondělí: 07:00–22:00
Úterý: 07:00–22:00
Středa: 07:00–22:00
Čtvrtek: 07:00–22:00
Pátek: 07:00–22:00
Neděle: 07:00–22:00

30 min (7:00-22:00) ➜ SGD 0.60

  • Přijímá mobilní platby

  • Senoko Drive nabízí 4 parkovacích míst pro vozidla.

  • Senoko Drive je parkoviště typu: Na ulici, Pod širým nebem.

  • Senoko Drive provozuje Urban Redevelopment Authority.

Telefon: +65 6329 3434

.


Další parkování ve městě Singapore Zobrazit trasu Sdílet