Sheraton Grande Sukhumvit, a Luxury Collection Hotel, Bangkok : 250 ถ.สุขุมวิท, กรุงเทพมหานคร 10110, Thailand


Dostupné informace o Sheraton Grande Sukhumvit, a Luxury Collection Hotel, Bangkok :




Název: Název

Sheraton Grande Sukhumvit, a Luxury Collection Hotel, Bangkok

Adresa: Adresa

250 ถ.สุขุมวิท, กรุงเทพมหานคร 10110, Thailand

Typ parkoviště: Typ parkoviště

Mimo ulici / Garáž

Provozovatel: Provozovatel

Marriott International, Inc.

Kontakt: Kontakt

+66 2 649 8888

Otevírací doba: Otevírací doba

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin

Vybavení Vybavení
  • Místa pro invalidy
  • Nabíjení elektromobilů
  • Valet služba
Omezení Omezení
  • Pouze pro zákazníky
  • Pouze pro návštěvníky
Rozměrové limity Rozměrové limity
  • Výškové omezení


Ceník Sheraton Grande Sukhumvit, a Luxury Collection Hotel, Bangkok

24h ➜ zdarma
Valet: 24h ➜ zdarma


Další parkování ve městě กรุงเทพมหานคร

O Sheraton Grande Sukhumvit, a Luxury Collection Hotel, Bangkok :

Sheraton Grande Sukhumvit, a Luxury Collection Hotel, Bangkok je parkoviště na adrese 250 ถ.สุขุมวิท, กรุงเทพมหานคร 10110, Thailand ve městě กรุงเทพมหานคร ve Švýcarsku. Otevírací dobu, ceny a podrobnosti o příjezdu najdete výše.

+66 2 649 8888


Provozní doba :
Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin


V okolí Sheraton Grande Sukhumvit, a Luxury Collection Hotel, Bangkok:

Terminal 21

88 ซอยสุขุมวิท 19, กรุงเทพมหานคร 10110, Thailand
0.08 km odsud

Číst dále
The Westin Grande Sukhumvit, Bangkok

259 ถนนสุขุมวิท 19, กรุงเทพมหานคร 10110, Thailand
0.14 km odsud

Číst dále
โรงแรมโซลาเรีย นิชิเท็ตสึ กรุงเทพ

1 ซอยสุขุมวิท 14, กรุงเทพมหานคร 10110, Thailand
0.15 km odsud

Číst dále
โรงแรม อีซี่ แพลนเนต กรุงเทพฯ อโศก

7 ซอยสุขุทวิท 14, กรุงเทพมหานคร 10110, Thailand
0.23 km odsud

Číst dále
Paradox Bangkok Sukhumvit

4 ซ. สุขุมวิท 15, กรุงเทพมหานคร 10110, Thailand
0.24 km odsud

Číst dále
สถานีสุขุมวิท

ซอย สุขุมวิท 21, กรุงเทพมหานคร 10110, Thailand
0.25 km odsud

Číst dále



Často kladené otázky:

Sheraton Grande Sukhumvit, a Luxury Collection Hotel, Bangkok se nachází na adrese 250 ถ.สุขุมวิท, กรุงเทพมหานคร 10110, Thailand, กรุงเทพมหานคร. Pro navigaci můžete použít tlačítko níže.

Pondělí: Otevřeno 24 hodin
Úterý: Otevřeno 24 hodin
Středa: Otevřeno 24 hodin
Čtvrtek: Otevřeno 24 hodin
Pátek: Otevřeno 24 hodin
Neděle: Otevřeno 24 hodin

24h ➜ zdarma
Valet: 24h ➜ zdarma

  • Místa pro invalidy
  • Nabíjení elektromobilů
  • Valet služba

  • Pouze pro zákazníky
  • Pouze pro návštěvníky

  • Výškové omezení

  • Sheraton Grande Sukhumvit, a Luxury Collection Hotel, Bangkok je parkoviště typu: Mimo ulici, Garáž.

  • Sheraton Grande Sukhumvit, a Luxury Collection Hotel, Bangkok provozuje Marriott International, Inc..

Telefon: +66 2 649 8888

.


Další parkování ve městě กรุงเทพมหานคร Zobrazit trasu Sdílet