Parkeerplaats Coburg Leisure Centre : Russell St, Melbourne VIC 3058, Australië


Naam: Naam

Parkeerplaats Coburg Leisure Centre

Adres: Adres

Russell St, Melbourne VIC 3058, Australië

Capaciteit: Capaciteit

506 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Moreland City Council

Contact: Contact

+61 3 9240 1111

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Voorzieningen Voorzieningen
  • Invalidenplaatsen
  • Opladen elektrische auto
Beperkingen Beperkingen
  • Geen beperkingen buiten de vermelde uren


Over Parkeerplaats Coburg Leisure Centre :

Parkeerplaats Coburg Leisure Centre is een parkeerterrein aan Russell St, Melbourne VIC 3058, Australië. Het wordt beheerd door Moreland City Council. Er zijn 506 gemarkeerde parkeerplekken. Het is 24 uur per dag, 7 dagen per week open. Parkeren is hier gratis. Het biedt invalidenplaatsen en opladen elektrische auto. Toegangsregels: geen beperkingen buiten de vermelde uren. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

Openingstijden :
Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Prijzen bij Parkeerplaats Coburg Leisure Centre

Lang parkeren: vast tarief ➜ gratis
Kort parkeren: vast tarief (Ma-Za 7:00-19:00) ➜ gratis
Kort parkeren: max. parkeerduur 3h (Ma-Za 7:00-19:00)
gratis buiten de vermelde uren


Meer parkeren in Melbourne



Veelgestelde vragen:

Parkeerplaats Coburg Leisure Centre is gevestigd op Russell St, Melbourne VIC 3058, Australië, Melbourne. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Lang parkeren: vast tarief ➜ gratis
Kort parkeren: vast tarief (Ma-Za 7:00-19:00) ➜ gratis
Kort parkeren: max. parkeerduur 3h (Ma-Za 7:00-19:00)
gratis buiten de vermelde uren

  • Invalidenplaatsen
  • Opladen elektrische auto

  • Geen beperkingen buiten de vermelde uren

  • Parkeerplaats Coburg Leisure Centre biedt 506 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Parkeerplaats Coburg Leisure Centre is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Openlucht.

  • Parkeerplaats Coburg Leisure Centre wordt beheerd door Moreland City Council.

Telefoon: +61 3 9240 1111


Account aanmaken