11 Calle 3-35 : 11 Calle 3-35, 01001 Guatemala, Guatemala


Beschikbare details van 11 Calle 3-35 :




Naam: Naam

11 Calle 3-35

Adres: Adres

11 Calle 3-35, 01001 Guatemala, Guatemala

Capaciteit: Capaciteit

40 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Openlucht

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 07:00–18:00
Dinsdag: 07:00–18:00
Woensdag: 07:00–18:00
Donderdag: 07:00–18:00
Vrijdag: 07:00–18:00
Zaterdag: 08:00–13:00
Zondag: Gesloten

Betalingen: Betalingen

Bewaker

Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert munten
  • Accepteert bankbiljetten
Afmetingslimieten Afmetingslimieten
  • Hoogtebeperking


Prijzen bij 11 Calle 3-35

1h (Ma-Vr 7:00-18:00; Za 8:00-13:00) ➜ GTQ 10.00


Meer parkeren in Guatemala

Over 11 Calle 3-35 :

11 Calle 3-35 is een parkeerlocatie aan 11 Calle 3-35, 01001 Guatemala, Guatemala in Guatemala, Zwitserland. Er zijn 40 gemarkeerde parkeerplekken. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

Openingstijden :
Maandag: 07:00–18:00
Dinsdag: 07:00–18:00
Woensdag: 07:00–18:00
Donderdag: 07:00–18:00
Vrijdag: 07:00–18:00
Zaterdag: 08:00–13:00
Zondag: Gesloten


In de buurt van 11 Calle 3-35:

12 Calle 2-31

12 Calle 2-31, 01001 Guatemala, Guatemala
0.16 km afstand

Meer lezen
11 Calle 5-16

11 Calle 5-16, 01001 Guatemala, Guatemala
0.2 km afstand

Meer lezen
5A Avenida 11-65

5A Avenida 11-65, 01001 Guatemala, Guatemala
0.2 km afstand

Meer lezen
Incorsa

5A Avenida 12-22, 01001 Guatemala, Guatemala
0.22 km afstand

Meer lezen
13 Calle 4-38

13 Calle 4-38, 01001 Guatemala, Guatemala
0.27 km afstand

Meer lezen
Divino Maestro

4A Avenida 13-58, 01001 Guatemala, Guatemala
0.33 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

11 Calle 3-35 is gevestigd op 11 Calle 3-35, 01001 Guatemala, Guatemala, Guatemala. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 07:00–18:00
Dinsdag: 07:00–18:00
Woensdag: 07:00–18:00
Donderdag: 07:00–18:00
Vrijdag: 07:00–18:00
Zaterdag: 08:00–13:00
Zondag: Gesloten

1h (Ma-Vr 7:00-18:00; Za 8:00-13:00) ➜ GTQ 10.00

  • Accepteert munten
  • Accepteert bankbiljetten

  • Hoogtebeperking

  • 11 Calle 3-35 biedt 40 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • 11 Calle 3-35 is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Openlucht.

.


Meer parkeren in Guatemala Routebeschrijving Delen