Parkeerplaats 18 Maidstone Road : 18 Maidstone Road, Kowloon, Hongkong


Naam: Naam

Parkeerplaats 18 Maidstone Road

Adres: Adres

18 Maidstone Road, Kowloon, Hongkong

Capaciteit: Capaciteit

18 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Op straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Hong Kong Municipality

Contact: Contact

+852 2332 3700

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Betalingen: Betalingen

Parkeermeter

Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert creditcards
  • Accepteert mobiele betalingen
Beperkingen Beperkingen
  • Geen beperkingen buiten de vermelde uren


Over Parkeerplaats 18 Maidstone Road :

Parkeerplaats 18 Maidstone Road is een parkeerplaats langs de weg aan 18 Maidstone Road, Kowloon, Hongkong. Het wordt beheerd door Hong Kong Municipality. Er zijn 18 gemarkeerde parkeerplekken. Het is 24 uur per dag, 7 dagen per week open. Prijzen beginnen bij HKD 4. Betaalwijze: parkeermeter. Het accepteert creditcards en mobiele betalingen. Toegangsregels: geen beperkingen buiten de vermelde uren. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

Openingstijden :
Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Prijzen bij Parkeerplaats 18 Maidstone Road

15 min (Ma-Za 8:00-24:00) ➜ HKD 4.00
max. parkeerduur 2h (Ma-Za 8:00-24:00)
15 min (Zo 10:00-22:00) ➜ HKD 4.00
max. parkeerduur 2h (Zo 10:00-22:00)
gratis buiten de vermelde uren


Meer parkeren in Kowloon



Veelgestelde vragen:

Parkeerplaats 18 Maidstone Road is gevestigd op 18 Maidstone Road, Kowloon, Hongkong, Kowloon. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

15 min (Ma-Za 8:00-24:00) ➜ HKD 4.00
max. parkeerduur 2h (Ma-Za 8:00-24:00)
15 min (Zo 10:00-22:00) ➜ HKD 4.00
max. parkeerduur 2h (Zo 10:00-22:00)
gratis buiten de vermelde uren

  • Accepteert creditcards
  • Accepteert mobiele betalingen

  • Geen beperkingen buiten de vermelde uren

  • Parkeerplaats 18 Maidstone Road biedt 18 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Parkeerplaats 18 Maidstone Road is een parkeerplaats van het type: Op straat, Openlucht.

  • Parkeerplaats 18 Maidstone Road wordt beheerd door Hong Kong Municipality.

Telefoon: +852 2332 3700


Account aanmaken