Parkeerplaats MRT Kuchai : Jalan Kuchai Lama, 58200 Kuala Lumpur, Maleisië


Naam: Naam

Parkeerplaats MRT Kuchai

Adres: Adres

Jalan Kuchai Lama, 58200 Kuala Lumpur, Maleisië

Capaciteit: Capaciteit

262 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Taha Meera Enterprise

Contact: Contact

+60 17-270 8900

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Betalingen: Betalingen

Betalen bij uitrit

Voorzieningen Voorzieningen
  • Invalidenplaatsen
Beperkingen Beperkingen
  • Alleen klanten
  • Alleen bezoekers


Over Parkeerplaats MRT Kuchai :

Parkeerplaats MRT Kuchai is een parkeerterrein aan Jalan Kuchai Lama, 58200 Kuala Lumpur, Maleisië. Het wordt beheerd door Taha Meera Enterprise. Er zijn 262 gemarkeerde parkeerplekken. Het is 24 uur per dag, 7 dagen per week open. Prijzen beginnen bij MYR 4.5. Betaalwijze: betalen bij uitrit. Het biedt invalidenplaatsen. Toegangsregels: alleen klanten en alleen bezoekers. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

Openingstijden :
Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Prijzen bij Parkeerplaats MRT Kuchai

24h ➜ MYR 4.50


Meer parkeren in Kuala Lumpur



Veelgestelde vragen:

Parkeerplaats MRT Kuchai is gevestigd op Jalan Kuchai Lama, 58200 Kuala Lumpur, Maleisië, Kuala Lumpur. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

24h ➜ MYR 4.50

  • Invalidenplaatsen

  • Alleen klanten
  • Alleen bezoekers

  • Parkeerplaats MRT Kuchai biedt 262 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Parkeerplaats MRT Kuchai is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Openlucht.

  • Parkeerplaats MRT Kuchai wordt beheerd door Taha Meera Enterprise.

Telefoon: +60 17-270 8900


Account aanmaken