Parkeerplaats Vértiz : Doctor José María Vértiz 1264, 03650 Ciudad De México, Mexico


Beschikbare details van Parkeerplaats Vértiz :




Naam: Naam

Parkeerplaats Vértiz

Adres: Adres

Doctor José María Vértiz 1264, 03650 Ciudad De México, Mexico

Capaciteit: Capaciteit

35 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Bni Estacionamientos, S.A. de C.V.

Contact: Contact

+52 55 2978 5111

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 07:00–22:00
Dinsdag: 07:00–22:00
Woensdag: 07:00–22:00
Donderdag: 07:00–22:00
Vrijdag: 07:00–22:00
Zaterdag: 07:00–22:00
Zondag: 07:00–22:00

Betalingen: Betalingen

Bewaker

Voorzieningen Voorzieningen
  • Valetservice
Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert munten
  • Accepteert bankbiljetten
Afmetingslimieten Afmetingslimieten
  • Hoogtebeperking


Over Parkeerplaats Vértiz :

Parkeerplaats Vértiz is een parkeerterrein aan Doctor José María Vértiz 1264, 03650 Ciudad De México, Mexico. Het wordt beheerd door Bni Estacionamientos, S.A. de C.V. Er zijn 35 gemarkeerde parkeerplekken. Het is elke dag open van 07:00 tot 22:00. Prijzen beginnen bij MXN 6. Betaalwijze: bewaker. Het accepteert munten en bankbiljetten. Het biedt valetservice. Er gelden voertuigbeperkingen: hoogtebeperking. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

Openingstijden :
Maandag: 07:00–22:00
Dinsdag: 07:00–22:00
Woensdag: 07:00–22:00
Donderdag: 07:00–22:00
Vrijdag: 07:00–22:00
Zaterdag: 07:00–22:00
Zondag: 07:00–22:00

Prijzen bij Parkeerplaats Vértiz

1h (7:00-22:00) ➜ MXN 24.00
elke extra 15 min (7:00-22:00) ➜ MXN 6.00
Nacht (7:00-22:00) ➜ MXN 250.00
1 maand (7:00-22:00, max 12h) ➜ MXN 1119.00
1 maand (7:00-22:00, max 24h) ➜ MXN 1256.00


Meer parkeren in Ciudad De México



Veelgestelde vragen:

Parkeerplaats Vértiz is gevestigd op Doctor José María Vértiz 1264, 03650 Ciudad De México, Mexico, Ciudad De México. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 07:00–22:00
Dinsdag: 07:00–22:00
Woensdag: 07:00–22:00
Donderdag: 07:00–22:00
Vrijdag: 07:00–22:00
Zaterdag: 07:00–22:00
Zondag: 07:00–22:00

1h (7:00-22:00) ➜ MXN 24.00
elke extra 15 min (7:00-22:00) ➜ MXN 6.00
Nacht (7:00-22:00) ➜ MXN 250.00
1 maand (7:00-22:00, max 12h) ➜ MXN 1119.00
1 maand (7:00-22:00, max 24h) ➜ MXN 1256.00

  • Valetservice

  • Accepteert munten
  • Accepteert bankbiljetten

  • Hoogtebeperking

  • Parkeerplaats Vértiz biedt 35 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Parkeerplaats Vértiz is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Openlucht.

  • Parkeerplaats Vértiz wordt beheerd door Bni Estacionamientos, S.A. de C.V..

Telefoon: +52 55 2978 5111