Jirón Junín 350 : Jirón Junín 350, 15001 Lima, Peru


Beschikbare details van Jirón Junín 350 :




Naam: Naam

Jirón Junín 350

Adres: Adres

Jirón Junín 350, 15001 Lima, Peru

Capaciteit: Capaciteit

68 plekken (+1 )

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Openlucht

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 08:00–22:00
Dinsdag: 08:00–22:00
Woensdag: 08:00–22:00
Donderdag: 08:00–22:00
Vrijdag: 08:00–22:00
Zaterdag: 08:00–22:00
Zondag: Gesloten

Betalingen: Betalingen

Bewaker

Voorzieningen Voorzieningen
  • Invalidenplaatsen
  • Valetservice
Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert munten
  • Accepteert bankbiljetten
Afmetingslimieten Afmetingslimieten
  • Hoogtebeperking


Prijzen bij Jirón Junín 350

1h (Ma-Za 8:00-22:00) ➜ PEN 3.50


Meer parkeren in Lima

Over Jirón Junín 350 :

Jirón Junín 350 is een parkeerlocatie aan Jirón Junín 350, 15001 Lima, Peru in Lima, Zwitserland. Er zijn 68 gemarkeerde parkeerplekken. 1 daarvan zijn gereserveerd voor bezoekers met een handicap. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

Openingstijden :
Maandag: 08:00–22:00
Dinsdag: 08:00–22:00
Woensdag: 08:00–22:00
Donderdag: 08:00–22:00
Vrijdag: 08:00–22:00
Zaterdag: 08:00–22:00
Zondag: Gesloten


In de buurt van Jirón Junín 350:

Fortaleza

Jirón Junín 367, 15001 Lima, Peru
0.02 km afstand

Meer lezen
Jirón Junín 434

Jirón Junín 434, 15001 Lima, Peru
0.09 km afstand

Meer lezen
San Benito

Jirón Azangaro 145, 15001 Lima, Peru
0.1 km afstand

Meer lezen
San Judas Tadeo

Jirón Azangaro 119, 15001 Lima, Peru
0.12 km afstand

Meer lezen
Jirón Junín 458

Jirón Junín 458, 15001 Lima, Peru
0.13 km afstand

Meer lezen
Las Catatumbas de San Francisco

Jirón Ancash 350, 15001 Lima, Peru
0.14 km afstand

Meer lezen

Gerelateerde zoekopdrachten

Meer tonen in Lima Parkeerkaarten Peru Parkeren


Veelgestelde vragen:

Jirón Junín 350 is gevestigd op Jirón Junín 350, 15001 Lima, Peru, Lima. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 08:00–22:00
Dinsdag: 08:00–22:00
Woensdag: 08:00–22:00
Donderdag: 08:00–22:00
Vrijdag: 08:00–22:00
Zaterdag: 08:00–22:00
Zondag: Gesloten

1h (Ma-Za 8:00-22:00) ➜ PEN 3.50

  • Invalidenplaatsen
  • Valetservice

  • Accepteert munten
  • Accepteert bankbiljetten

  • Hoogtebeperking

  • Jirón Junín 350 biedt 68 parkeerplaatsen voor voertuigen. 1 van deze plaatsen zijn gereserveerd voor bezoekers met een handicap.

  • Jirón Junín 350 is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Openlucht.

.


Meer parkeren in Lima Routebeschrijving Delen