Yishun Industrial Park A : Yishun Industrial Park A, Singapore 768, Singapore


Beschikbare details van Yishun Industrial Park A :




Naam: Naam

Yishun Industrial Park A

Adres: Adres

Yishun Industrial Park A, Singapore 768, Singapore

Capaciteit: Capaciteit

5 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Op straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Urban Redevelopment Authority

Contact: Contact

+65 6329 3434

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 07:00–19:00
Dinsdag: 07:00–19:00
Woensdag: 07:00–19:00
Donderdag: 07:00–19:00
Vrijdag: 07:00–19:00
Zaterdag: 07:00–19:00
Zondag: 07:00–19:00

Betalingen: Betalingen

Betalen met coupon

Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert mobiele betalingen


Prijzen bij Yishun Industrial Park A

30 min (7:00-19:00) ➜ SGD 0.60


Meer parkeren in Singapore

Over Yishun Industrial Park A :

Yishun Industrial Park A is een parkeerlocatie aan Yishun Industrial Park A, Singapore 768, Singapore in Singapore, Zwitserland. Er zijn 5 gemarkeerde parkeerplekken. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

+65 6329 3434


Openingstijden :
Maandag: 07:00–19:00
Dinsdag: 07:00–19:00
Woensdag: 07:00–19:00
Donderdag: 07:00–19:00
Vrijdag: 07:00–19:00
Zaterdag: 07:00–19:00
Zondag: 07:00–19:00


In de buurt van Yishun Industrial Park A:

1024 Yishun Industrial Park a

1024 Yishun Industrial Park a, Singapore 768763, Singapore
0.08 km afstand

Meer lezen
501 Yishun Industrial Park a

501 Yishun Industrial Park a, Singapore 768732, Singapore
0.09 km afstand

Meer lezen
1024 Yishun Industrial Park A

1024 Yishun Industrial Park A, Singapore 768763, Singapore
0.11 km afstand

Meer lezen
1024 Yishun Industrial Park A

1024 Yishun Industrial Park A, Singapore 768763, Singapore
0.13 km afstand

Meer lezen
1024 Yishun Industrial Park A

1024 Yishun Industrial Park A, Singapore 768763, Singapore
0.15 km afstand

Meer lezen
1024 Yishun Industrial Park a

1024 Yishun Industrial Park a, Singapore 768763, Singapore
0.16 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

Yishun Industrial Park A is gevestigd op Yishun Industrial Park A, Singapore 768, Singapore, Singapore. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 07:00–19:00
Dinsdag: 07:00–19:00
Woensdag: 07:00–19:00
Donderdag: 07:00–19:00
Vrijdag: 07:00–19:00
Zaterdag: 07:00–19:00
Zondag: 07:00–19:00

30 min (7:00-19:00) ➜ SGD 0.60

  • Accepteert mobiele betalingen

  • Yishun Industrial Park A biedt 5 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Yishun Industrial Park A is een parkeerplaats van het type: Op straat, Openlucht.

  • Yishun Industrial Park A wordt beheerd door Urban Redevelopment Authority.

Telefoon: +65 6329 3434

.


Meer parkeren in Singapore Routebeschrijving Delen