The Palms Woodstock : 145 Sir Lowry Road, Cape Town 7915, South Africa


Beschikbare details van The Palms Woodstock :




Naam: Naam

The Palms Woodstock

Adres: Adres

145 Sir Lowry Road, Cape Town 7915, South Africa

Capaciteit: Capaciteit

286 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Garage

Exploitant: Exploitant

The Palms

Contact: Contact

+27 21 462 0394

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 09:00–17:00
Dinsdag: 09:00–17:00
Woensdag: 09:00–17:00
Donderdag: 09:00–17:00
Vrijdag: 09:00–17:00
Zaterdag: 09:00–13:30
Zondag: 09:00–13:00

Betalingen: Betalingen

Betalen bij uitrit

Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert munten
  • Accepteert bankbiljetten
Beperkingen Beperkingen
  • Alleen klanten
  • Alleen bezoekers
Afmetingslimieten Afmetingslimieten
  • Hoogtebeperking


Prijzen bij The Palms Woodstock

1h (Ma-Vr 9:00-17:00) ➜ gratis
elke extra 1h (Ma-Vr 9:00-17:00) ➜ ZAR 5.00
vast tarief (Za 9:00-13:30; Zo 9:00-13:00) ➜ gratis


Meer parkeren in Cape Town

Over The Palms Woodstock :

The Palms Woodstock is een parkeerlocatie aan 145 Sir Lowry Road, Cape Town 7915, South Africa in Cape Town, Zwitserland. Er zijn 286 gemarkeerde parkeerplekken. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

+27 21 462 0394


Openingstijden :
Maandag: 09:00–17:00
Dinsdag: 09:00–17:00
Woensdag: 09:00–17:00
Donderdag: 09:00–17:00
Vrijdag: 09:00–17:00
Zaterdag: 09:00–13:30
Zondag: 09:00–13:00


In de buurt van The Palms Woodstock:

Brook Street

Brook Street, Cape Town 8001, South Africa
0.02 km afstand

Meer lezen
Brook Street

Brook Street, Cape Town 8001, South Africa
0.05 km afstand

Meer lezen
Brook Street

Brook Street, Cape Town 8001, South Africa
0.07 km afstand

Meer lezen
Brook Street

Brook Street, Cape Town 8001, South Africa
0.08 km afstand

Meer lezen
66 Newmarket Street

66 Newmarket Street, Cape Town 8001, South Africa
0.19 km afstand

Meer lezen
Newmarket St

Newmarket St, Cape Town 8001, South Africa
0.29 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

The Palms Woodstock is gevestigd op 145 Sir Lowry Road, Cape Town 7915, South Africa, Cape Town. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 09:00–17:00
Dinsdag: 09:00–17:00
Woensdag: 09:00–17:00
Donderdag: 09:00–17:00
Vrijdag: 09:00–17:00
Zaterdag: 09:00–13:30
Zondag: 09:00–13:00

1h (Ma-Vr 9:00-17:00) ➜ gratis
elke extra 1h (Ma-Vr 9:00-17:00) ➜ ZAR 5.00
vast tarief (Za 9:00-13:30; Zo 9:00-13:00) ➜ gratis

  • Accepteert munten
  • Accepteert bankbiljetten

  • Alleen klanten
  • Alleen bezoekers

  • Hoogtebeperking

  • The Palms Woodstock biedt 286 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • The Palms Woodstock is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Garage.

  • The Palms Woodstock wordt beheerd door The Palms.

Telefoon: +27 21 462 0394

.


Meer parkeren in Cape Town Routebeschrijving Delen