Parkeerplaats 2001아울렛 천호점 : 구천면로 189, 서울특별시 05327, Zuid-Korea


Naam: Naam

Parkeerplaats 2001아울렛 천호점

Adres: Adres

구천면로 189, 서울특별시 05327, Zuid-Korea

Capaciteit: Capaciteit

296 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Garage

Exploitant: Exploitant

iParking Co., Ltd.

Contact: Contact

+82 1588-5783

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 10:30–20:00
Dinsdag: 10:30–20:00
Woensdag: 10:30–20:00
Donderdag: 10:30–20:00
Vrijdag: 10:30–20:00
Zaterdag: 10:30–20:30
Zondag: 10:30–20:30

Betalingen: Betalingen

Betalen bij automaat

Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert creditcards
  • Accepteert mobiele betalingen
Afmetingslimieten Afmetingslimieten
  • Max. hoogte 2.10 m


Over Parkeerplaats 2001아울렛 천호점 :

Parkeerplaats 2001아울렛 천호점 is een parkeergarage aan 구천면로 189, 서울특별시 05327, Zuid-Korea. Het wordt beheerd door iParking Co., Ltd. Er zijn 296 gemarkeerde parkeerplekken. Prijzen beginnen bij KRW 1000. Betaalwijze: betalen bij automaat. Het accepteert creditcards en mobiele betalingen. Er gelden voertuigbeperkingen: max. hoogte 2.10 m. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

Openingstijden :
Maandag: 10:30–20:00
Dinsdag: 10:30–20:00
Woensdag: 10:30–20:00
Donderdag: 10:30–20:00
Vrijdag: 10:30–20:00
Zaterdag: 10:30–20:30
Zondag: 10:30–20:30

Prijzen bij Parkeerplaats 2001아울렛 천호점

30 min ➜ gratis
elke extra 10 min ➜ KRW 1000.00


Meer parkeren in 서울특별시



Veelgestelde vragen:

Parkeerplaats 2001아울렛 천호점 is gevestigd op 구천면로 189, 서울특별시 05327, Zuid-Korea, 서울특별시. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 10:30–20:00
Dinsdag: 10:30–20:00
Woensdag: 10:30–20:00
Donderdag: 10:30–20:00
Vrijdag: 10:30–20:00
Zaterdag: 10:30–20:30
Zondag: 10:30–20:30

30 min ➜ gratis
elke extra 10 min ➜ KRW 1000.00

  • Accepteert creditcards
  • Accepteert mobiele betalingen

  • Max. hoogte 2.10 m

  • Parkeerplaats 2001아울렛 천호점 biedt 296 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Parkeerplaats 2001아울렛 천호점 is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Garage.

  • Parkeerplaats 2001아울렛 천호점 wordt beheerd door iParking Co., Ltd..

Telefoon: +82 1588-5783


Account aanmaken