Parkeerplaats 만부로7번길 7-2 : 만부로7번길 7-2, 인천광역시 21521, Zuid-Korea


Naam: Naam

Parkeerplaats 만부로7번길 7-2

Adres: Adres

만부로7번길 7-2, 인천광역시 21521, Zuid-Korea

Capaciteit: Capaciteit

2 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Op straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

인천광역시남동구도시관리공단

Contact: Contact

+82 32-460-0535

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend



Over Parkeerplaats 만부로7번길 7-2 :

Parkeerplaats 만부로7번길 7-2 is een parkeerplaats langs de weg aan 만부로7번길 7-2, 인천광역시 21521, Zuid-Korea. Het wordt beheerd door 인천광역시남동구도시관리공단. Er zijn 2 gemarkeerde parkeerplekken. Het is 24 uur per dag, 7 dagen per week open. Parkeren is hier gratis. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

Openingstijden :
Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Prijzen bij Parkeerplaats 만부로7번길 7-2

vast tarief ➜ gratis


Meer parkeren in 인천광역시



Veelgestelde vragen:

Parkeerplaats 만부로7번길 7-2 is gevestigd op 만부로7번길 7-2, 인천광역시 21521, Zuid-Korea, 인천광역시. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

vast tarief ➜ gratis

  • Parkeerplaats 만부로7번길 7-2 biedt 2 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Parkeerplaats 만부로7번길 7-2 is een parkeerplaats van het type: Op straat, Openlucht.

  • Parkeerplaats 만부로7번길 7-2 wordt beheerd door 인천광역시남동구도시관리공단.

Telefoon: +82 32-460-0535


Account aanmaken