Parkeerplaats 덕진빌딩 : 주안동 128-2, 인천광역시 22133, Zuid-Korea


Naam: Naam

Parkeerplaats 덕진빌딩

Adres: Adres

주안동 128-2, 인천광역시 22133, Zuid-Korea

Capaciteit: Capaciteit

30 plekken (+1 )

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

SK쉴더스

Contact: Contact

+82 1544-7116

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Betalingen: Betalingen

Betalen bij uitrit

Voorzieningen Voorzieningen
  • Invalidenplaatsen
Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert creditcards
Afmetingslimieten Afmetingslimieten
  • Hoogtebeperking


Over Parkeerplaats 덕진빌딩 :

Parkeerplaats 덕진빌딩 is een parkeerterrein aan 주안동 128-2, 인천광역시 22133, Zuid-Korea. Het wordt beheerd door SK쉴더스. Er zijn 30 gemarkeerde parkeerplekken. 1 daarvan is gereserveerd voor bezoekers met een handicap. Het is 24 uur per dag, 7 dagen per week open. Prijzen beginnen bij KRW 1000. Betaalwijze: betalen bij uitrit. Het accepteert creditcards. Het biedt invalidenplaatsen. Er gelden voertuigbeperkingen: hoogtebeperking. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

Openingstijden :
Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Prijzen bij Parkeerplaats 덕진빌딩

30 min ➜ KRW 2000.00
elke extra 10 min ➜ KRW 1000.00


Meer parkeren in 인천광역시



Veelgestelde vragen:

Parkeerplaats 덕진빌딩 is gevestigd op 주안동 128-2, 인천광역시 22133, Zuid-Korea, 인천광역시. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

30 min ➜ KRW 2000.00
elke extra 10 min ➜ KRW 1000.00

  • Invalidenplaatsen

  • Accepteert creditcards

  • Hoogtebeperking

  • Parkeerplaats 덕진빌딩 biedt 30 parkeerplaatsen voor voertuigen. 1 van deze plaatsen zijn gereserveerd voor bezoekers met een handicap.

  • Parkeerplaats 덕진빌딩 is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Openlucht.

  • Parkeerplaats 덕진빌딩 wordt beheerd door SK쉴더스.

Telefoon: +82 1544-7116


Account aanmaken