全聯天母天玉站 : 天母西路5巷2號, 臺北市 111, Taiwan


Beschikbare details van 全聯天母天玉站 :




Naam: Naam

全聯天母天玉站

Adres: Adres

天母西路5巷2號, 臺北市 111, Taiwan

Capaciteit: Capaciteit

10 plekken (+1 )

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Garage

Exploitant: Exploitant

全聯實業股份有限公司

Contact: Contact

+886 2 2871 0552

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 08:00–23:00
Dinsdag: 08:00–23:00
Woensdag: 08:00–23:00
Donderdag: 08:00–23:00
Vrijdag: 08:00–23:00
Zaterdag: 08:00–23:00
Zondag: 08:00–23:00

Betalingen: Betalingen

Betalen bij automaat

Voorzieningen Voorzieningen
  • Invalidenplaatsen
Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert creditcards
  • Accepteert munten
  • Accepteert mobiele betalingen
  • Accepteert bankbiljetten
Afmetingslimieten Afmetingslimieten
  • Max. hoogte 2.00 m


Prijzen bij 全聯天母天玉站

1h ➜ TWD 50.00


Meer parkeren in 臺北市

Over 全聯天母天玉站 :

全聯天母天玉站 is een parkeerlocatie aan 天母西路5巷2號, 臺北市 111, Taiwan in 臺北市, Zwitserland. Er zijn 10 gemarkeerde parkeerplekken. 1 daarvan zijn gereserveerd voor bezoekers met een handicap. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

+886 2 2871 0552


Openingstijden :
Maandag: 08:00–23:00
Dinsdag: 08:00–23:00
Woensdag: 08:00–23:00
Donderdag: 08:00–23:00
Vrijdag: 08:00–23:00
Zaterdag: 08:00–23:00
Zondag: 08:00–23:00


In de buurt van 全聯天母天玉站:

天母西側

天母西路1號, 臺北市 111, Taiwan
0.08 km afstand

Meer lezen
天母圓環

天玉街38巷24號, 臺北市 111, Taiwan
0.09 km afstand

Meer lezen
天母東側

中山北路七段2號, 臺北市 111, Taiwan
0.17 km afstand

Meer lezen
天母

中山北路六段441巷17號, 臺北市 111, Taiwan
0.36 km afstand

Meer lezen
天母北站

天母北路85號, 臺北市 111, Taiwan
0.41 km afstand

Meer lezen
東和

天母東路69巷30號, 臺北市 111, Taiwan
0.44 km afstand

Meer lezen



Veelgestelde vragen:

全聯天母天玉站 is gevestigd op 天母西路5巷2號, 臺北市 111, Taiwan, 臺北市. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 08:00–23:00
Dinsdag: 08:00–23:00
Woensdag: 08:00–23:00
Donderdag: 08:00–23:00
Vrijdag: 08:00–23:00
Zaterdag: 08:00–23:00
Zondag: 08:00–23:00

1h ➜ TWD 50.00

  • Invalidenplaatsen

  • Accepteert creditcards
  • Accepteert munten
  • Accepteert mobiele betalingen
  • Accepteert bankbiljetten

  • Max. hoogte 2.00 m

  • 全聯天母天玉站 biedt 10 parkeerplaatsen voor voertuigen. 1 van deze plaatsen zijn gereserveerd voor bezoekers met een handicap.

  • 全聯天母天玉站 is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Garage.

  • 全聯天母天玉站 wordt beheerd door 全聯實業股份有限公司.

Telefoon: +886 2 2871 0552

.


Meer parkeren in 臺北市 Routebeschrijving Delen