Parkeerplaats 洲美運動公園 : 洲美街271號, 臺北市 112, Taiwan


Naam: Naam

Parkeerplaats 洲美運動公園

Adres: Adres

洲美街271號, 臺北市 112, Taiwan

Capaciteit: Capaciteit

88 plekken (+8 )

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Garage

Exploitant: Exploitant

臺北市停車管理工程處

Contact: Contact

+886 2 2836 0050

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: Gesloten
Dinsdag: 05:00–22:00
Woensdag: 05:00–22:00
Donderdag: 05:00–22:00
Vrijdag: 05:00–22:00
Zaterdag: 05:00–22:00
Zondag: 05:00–22:00

Betalingen: Betalingen

Betalen bij automaat

Voorzieningen Voorzieningen
  • Invalidenplaatsen
  • Opladen elektrische auto
Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert creditcards
  • Accepteert munten
  • Accepteert mobiele betalingen
  • Accepteert bankbiljetten
Afmetingslimieten Afmetingslimieten
  • Max. hoogte 2.40 m


Over Parkeerplaats 洲美運動公園 :

Parkeerplaats 洲美運動公園 is een parkeergarage aan 洲美街271號, 臺北市 112, Taiwan. Het wordt beheerd door 臺北市停車管理工程處. Er zijn 88 gemarkeerde parkeerplekken. 8 daarvan zijn gereserveerd voor bezoekers met een handicap. Prijzen beginnen bij TWD 20. Betaalwijze: betalen bij automaat. Het accepteert creditcards, munten, mobiele betalingen en bankbiljetten. Het biedt invalidenplaatsen en opladen elektrische auto. Er gelden voertuigbeperkingen: max. hoogte 2.40 m. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

Openingstijden :
Maandag: Gesloten
Dinsdag: 05:00–22:00
Woensdag: 05:00–22:00
Donderdag: 05:00–22:00
Vrijdag: 05:00–22:00
Zaterdag: 05:00–22:00
Zondag: 05:00–22:00

Prijzen bij Parkeerplaats 洲美運動公園

1h (Di, Wo, Do, Vr, Za, Zo) ➜ TWD 20.00
1 maand (Di, Wo, Do, Vr, Za, Zo) ➜ TWD 1500.00


Meer parkeren in 臺北市



Veelgestelde vragen:

Parkeerplaats 洲美運動公園 is gevestigd op 洲美街271號, 臺北市 112, Taiwan, 臺北市. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: Gesloten
Dinsdag: 05:00–22:00
Woensdag: 05:00–22:00
Donderdag: 05:00–22:00
Vrijdag: 05:00–22:00
Zaterdag: 05:00–22:00
Zondag: 05:00–22:00

1h (Di, Wo, Do, Vr, Za, Zo) ➜ TWD 20.00
1 maand (Di, Wo, Do, Vr, Za, Zo) ➜ TWD 1500.00

  • Invalidenplaatsen
  • Opladen elektrische auto

  • Accepteert creditcards
  • Accepteert munten
  • Accepteert mobiele betalingen
  • Accepteert bankbiljetten

  • Max. hoogte 2.40 m

  • Parkeerplaats 洲美運動公園 biedt 88 parkeerplaatsen voor voertuigen. 8 van deze plaatsen zijn gereserveerd voor bezoekers met een handicap.

  • Parkeerplaats 洲美運動公園 is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Garage.

  • Parkeerplaats 洲美運動公園 wordt beheerd door 臺北市停車管理工程處.

Telefoon: +886 2 2836 0050


Account aanmaken