Parkeerplaats บิ๊กซี มหาชัย 1 : เลขที่ 79 หมู่ที่ 8, สมุทรสาคร 74000, Thailand


Naam: Naam

Parkeerplaats บิ๊กซี มหาชัย 1

Adres: Adres

เลขที่ 79 หมู่ที่ 8, สมุทรสาคร 74000, Thailand

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Big C Supercenter PLC

Contact: Contact

+66 34 442 800

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 09:00–21:00
Dinsdag: 09:00–21:00
Woensdag: 09:00–21:00
Donderdag: 09:00–21:00
Vrijdag: 09:00–21:00
Zaterdag: 09:00–21:00
Zondag: 09:00–21:00

Voorzieningen Voorzieningen
  • Opladen elektrische auto
Beperkingen Beperkingen
  • Alleen klanten
  • Alleen bezoekers
Afmetingslimieten Afmetingslimieten
  • Hoogtebeperking


Over Parkeerplaats บิ๊กซี มหาชัย 1 :

Parkeerplaats บิ๊กซี มหาชัย 1 is een parkeerterrein aan เลขที่ 79 หมู่ที่ 8, สมุทรสาคร 74000, Thailand. Het wordt beheerd door Big C Supercenter PLC. Het is elke dag open van 09:00 tot 21:00. Parkeren is hier gratis. Het biedt opladen elektrische auto. Er gelden voertuigbeperkingen: hoogtebeperking. Toegangsregels: alleen klanten en alleen bezoekers. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

Openingstijden :
Maandag: 09:00–21:00
Dinsdag: 09:00–21:00
Woensdag: 09:00–21:00
Donderdag: 09:00–21:00
Vrijdag: 09:00–21:00
Zaterdag: 09:00–21:00
Zondag: 09:00–21:00

Prijzen bij Parkeerplaats บิ๊กซี มหาชัย 1

vast tarief (9:00-21:00) ➜ gratis


Meer parkeren in สมุทรสาคร



Veelgestelde vragen:

Parkeerplaats บิ๊กซี มหาชัย 1 is gevestigd op เลขที่ 79 หมู่ที่ 8, สมุทรสาคร 74000, Thailand, สมุทรสาคร. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 09:00–21:00
Dinsdag: 09:00–21:00
Woensdag: 09:00–21:00
Donderdag: 09:00–21:00
Vrijdag: 09:00–21:00
Zaterdag: 09:00–21:00
Zondag: 09:00–21:00

vast tarief (9:00-21:00) ➜ gratis

  • Opladen elektrische auto

  • Alleen klanten
  • Alleen bezoekers

  • Hoogtebeperking

  • Parkeerplaats บิ๊กซี มหาชัย 1 is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Openlucht.

  • Parkeerplaats บิ๊กซี มหาชัย 1 wordt beheerd door Big C Supercenter PLC.

Telefoon: +66 34 442 800


Account aanmaken