Parkeerplaats สถานีสุขุมวิท : ซอย สุขุมวิท 21, กรุงเทพมหานคร 10110, Thailand


Naam: Naam

Parkeerplaats สถานีสุขุมวิท

Adres: Adres

ซอย สุขุมวิท 21, กรุงเทพมหานคร 10110, Thailand

Capaciteit: Capaciteit

13 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

การรถไฟฟ้าขนส่งมวลชนแห่งประเทศไทย

Contact: Contact

+66 2 716 4000

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Betalingen: Betalingen

Betalen bij uitrit

Voorzieningen Voorzieningen
  • Opladen elektrische auto
Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert mobiele betalingen
Beperkingen Beperkingen
  • Alleen klanten
  • Alleen bezoekers


Over Parkeerplaats สถานีสุขุมวิท :

Parkeerplaats สถานีสุขุมวิท is een parkeerterrein aan ซอย สุขุมวิท 21, กรุงเทพมหานคร 10110, Thailand. Het wordt beheerd door การรถไฟฟ้าขนส่งมวลชนแห่งประเทศไทย. Er zijn 13 gemarkeerde parkeerplekken. Het is 24 uur per dag, 7 dagen per week open. Prijzen beginnen bij THB 15. Betaalwijze: betalen bij uitrit. Het accepteert mobiele betalingen. Het biedt opladen elektrische auto. Toegangsregels: alleen klanten en alleen bezoekers. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

Openingstijden :
Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Prijzen bij Parkeerplaats สถานีสุขุมวิท

2h ➜ THB 15.00
max. parkeerduur 5 dagen
1h ➜ THB 50.00


Meer parkeren in กรุงเทพมหานคร



Veelgestelde vragen:

Parkeerplaats สถานีสุขุมวิท is gevestigd op ซอย สุขุมวิท 21, กรุงเทพมหานคร 10110, Thailand, กรุงเทพมหานคร. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

2h ➜ THB 15.00
max. parkeerduur 5 dagen
1h ➜ THB 50.00

  • Opladen elektrische auto

  • Accepteert mobiele betalingen

  • Alleen klanten
  • Alleen bezoekers

  • Parkeerplaats สถานีสุขุมวิท biedt 13 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Parkeerplaats สถานีสุขุมวิท is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Openlucht.

  • Parkeerplaats สถานีสุขุมวิท wordt beheerd door การรถไฟฟ้าขนส่งมวลชนแห่งประเทศไทย.

Telefoon: +66 2 716 4000


Account aanmaken