Parkeerplaats ลานจอดรถที่ 2 ตลาดเซฟวัน : 18 ซอยมิตรภารภ์ 13/1, นครราชสีมา 30000, Thailand


Naam: Naam

Parkeerplaats ลานจอดรถที่ 2 ตลาดเซฟวัน

Adres: Adres

18 ซอยมิตรภารภ์ 13/1, นครราชสีมา 30000, Thailand

Capaciteit: Capaciteit

580 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Saveone, Ltd.

Contact: Contact

+66 44 300 555

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 14:00–24:00
Dinsdag: 14:00–24:00
Woensdag: 14:00–24:00
Donderdag: 14:00–24:00
Vrijdag: 14:00–24:00
Zaterdag: 14:00–24:00
Zondag: 14:00–24:00

Betalingen: Betalingen

Betalen bij uitrit

Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert munten
  • Accepteert bankbiljetten
Afmetingslimieten Afmetingslimieten
  • Hoogtebeperking


Over Parkeerplaats ลานจอดรถที่ 2 ตลาดเซฟวัน :

Parkeerplaats ลานจอดรถที่ 2 ตลาดเซฟวัน is een parkeerterrein aan 18 ซอยมิตรภารภ์ 13/1, นครราชสีมา 30000, Thailand. Het wordt beheerd door Saveone, Ltd. Er zijn 580 gemarkeerde parkeerplekken. Het is elke dag open van 14:00 tot 24:00. Prijzen beginnen bij THB 10. Betaalwijze: betalen bij uitrit. Het accepteert munten en bankbiljetten. Er gelden voertuigbeperkingen: hoogtebeperking. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

Openingstijden :
Maandag: 14:00–24:00
Dinsdag: 14:00–24:00
Woensdag: 14:00–24:00
Donderdag: 14:00–24:00
Vrijdag: 14:00–24:00
Zaterdag: 14:00–24:00
Zondag: 14:00–24:00

Prijzen bij Parkeerplaats ลานจอดรถที่ 2 ตลาดเซฟวัน

1h (14:00-24:00) ➜ gratis
elke extra 1h (14:00-24:00) ➜ THB 10.00


Meer parkeren in นครราชสีมา



Veelgestelde vragen:

Parkeerplaats ลานจอดรถที่ 2 ตลาดเซฟวัน is gevestigd op 18 ซอยมิตรภารภ์ 13/1, นครราชสีมา 30000, Thailand, นครราชสีมา. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 14:00–24:00
Dinsdag: 14:00–24:00
Woensdag: 14:00–24:00
Donderdag: 14:00–24:00
Vrijdag: 14:00–24:00
Zaterdag: 14:00–24:00
Zondag: 14:00–24:00

1h (14:00-24:00) ➜ gratis
elke extra 1h (14:00-24:00) ➜ THB 10.00

  • Accepteert munten
  • Accepteert bankbiljetten

  • Hoogtebeperking

  • Parkeerplaats ลานจอดรถที่ 2 ตลาดเซฟวัน biedt 580 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Parkeerplaats ลานจอดรถที่ 2 ตลาดเซฟวัน is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Openlucht.

  • Parkeerplaats ลานจอดรถที่ 2 ตลาดเซฟวัน wordt beheerd door Saveone, Ltd..

Telefoon: +66 44 300 555


Account aanmaken