Parkeerplaats Bayphere Hotel Pattaya : 159 หมู่ 2 ซอยนาจอมเทียน 18, ชลบุรี 20250, Thailand


Naam: Naam

Parkeerplaats Bayphere Hotel Pattaya

Adres: Adres

159 หมู่ 2 ซอยนาจอมเทียน 18, ชลบุรี 20250, Thailand

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

JC Travel & Development CO., LTD

Contact: Contact

+66 33 073 900

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Voorzieningen Voorzieningen
  • Invalidenplaatsen
  • Opladen elektrische auto
  • Valetservice
Afmetingslimieten Afmetingslimieten
  • Hoogtebeperking


Over Parkeerplaats Bayphere Hotel Pattaya :

Parkeerplaats Bayphere Hotel Pattaya is een parkeerterrein aan 159 หมู่ 2 ซอยนาจอมเทียน 18, ชลบุรี 20250, Thailand. Het wordt beheerd door JC Travel & Development CO., LTD. Het is 24 uur per dag, 7 dagen per week open. Parkeren is hier gratis. Het biedt invalidenplaatsen, opladen elektrische auto en valetservice. Er gelden voertuigbeperkingen: hoogtebeperking. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

Openingstijden :
Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Prijzen bij Parkeerplaats Bayphere Hotel Pattaya

Klant, Bezoekers: 24h ➜ gratis


Meer parkeren in ชลบุรี

+8 in de buurt van Parkeerplaats Bayphere Hotel Pattaya:

Afstanden berekend vanaf Parkeerplaats Bayphere Hotel Pattaya



Veelgestelde vragen:

Parkeerplaats Bayphere Hotel Pattaya is gevestigd op 159 หมู่ 2 ซอยนาจอมเทียน 18, ชลบุรี 20250, Thailand, ชลบุรี. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Klant, Bezoekers: 24h ➜ gratis

  • Invalidenplaatsen
  • Opladen elektrische auto
  • Valetservice

  • Hoogtebeperking

  • Parkeerplaats Bayphere Hotel Pattaya is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Openlucht.

  • Parkeerplaats Bayphere Hotel Pattaya wordt beheerd door JC Travel & Development CO., LTD.

Telefoon: +66 33 073 900


Account aanmaken