Brown Line Car Park Rental : 26 A St, Dubai, Verenigde Arabische Emiraten


Naam: Naam

Brown Line Car Park Rental

Adres: Adres

26 A St, Dubai, Verenigde Arabische Emiraten

Capaciteit: Capaciteit

65 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Brown Line Car Park Rental L.L.C

Contact: Contact

+971 55 282 9499

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Betalingen: Betalingen

Betalen bij uitrit

Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert munten
  • Accepteert bankbiljetten
Afmetingslimieten Afmetingslimieten
  • Max. gewicht 2,500 kg


Over Brown Line Car Park Rental :

Brown Line Car Park Rental is een parkeerterrein aan 26 A St, Dubai, Verenigde Arabische Emiraten. Het wordt beheerd door Brown Line Car Park Rental L.L.C. Er zijn 65 gemarkeerde parkeerplekken. Het is 24 uur per dag, 7 dagen per week open. Prijzen beginnen bij AED 10. Betaalwijze: betalen bij uitrit. Het accepteert munten en bankbiljetten. Er gelden voertuigbeperkingen: max. gewicht 2,500 kg. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

Openingstijden :
Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Prijzen bij Brown Line Car Park Rental

1h ➜ AED 10.00
24h ➜ AED 20.00


Meer parkeren in Dubai



Veelgestelde vragen:

Brown Line Car Park Rental is gevestigd op 26 A St, Dubai, Verenigde Arabische Emiraten, Dubai. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

1h ➜ AED 10.00
24h ➜ AED 20.00

  • Accepteert munten
  • Accepteert bankbiljetten

  • Max. gewicht 2,500 kg

  • Brown Line Car Park Rental biedt 65 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Brown Line Car Park Rental is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat, Openlucht.

  • Brown Line Car Park Rental wordt beheerd door Brown Line Car Park Rental L.L.C.

Telefoon: +971 55 282 9499


Account aanmaken