Centro Comercial Arizona : Calle 167 No.58-60, 111156 Bogotá Distrito Capital - Municipio, Colombia


Dostępne informacje o Centro Comercial Arizona :




Nazwa: Nazwa

Centro Comercial Arizona

Adres: Adres

Calle 167 No.58-60, 111156 Bogotá Distrito Capital - Municipio, Colombia

Pojemność: Pojemność

28 miejsc

Typ parkingu: Typ parkingu

Poza ulicą / Na wolnym powietrzu

Operator: Operator

Grupo Empresarial Ortiz S.A.S.

Kontakt: Kontakt

+57 1 6336197

Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:00–23:00
Wtorek: 07:00–23:00
Środa: 07:00–23:00
Czwartek: 07:00–23:00
Piątek: 07:00–23:00
Niedziela: 07:00–23:00

Płatności: Płatności

Obsługa parkingu

Udogodnienia Udogodnienia
  • Miejsca dla niepełnosprawnych
Jakie metody płatności są akceptowane? Jakie metody płatności są akceptowane?
  • Akceptuje monety
  • Akceptuje banknoty
Ograniczenia Ograniczenia
  • Tylko dla klientów
  • Tylko dla odwiedzających


Cennik Centro Comercial Arizona

1.5h (7:00-23:00) ➜ COP 1750.00


Więcej parkingów w Bogotá Distrito Capital - Municipio

O Centro Comercial Arizona :

Centro Comercial Arizona to parking przy Calle 167 No.58-60, 111156 Bogotá Distrito Capital - Municipio, Colombia w Bogotá Distrito Capital - Municipio w Szwajcarii. Ma 28 wyznaczonych miejsc postojowych. Godziny otwarcia, ceny i szczegóły dojazdu znajdują się powyżej.

+57 1 6336197


Godziny otwarcia :
Poniedziałek: 07:00–23:00
Wtorek: 07:00–23:00
Środa: 07:00–23:00
Czwartek: 07:00–23:00
Piątek: 07:00–23:00
Niedziela: 07:00–23:00


W pobliżu Centro Comercial Arizona:

Colina Office Park

Carrera 67 No.167-61, 111156 Bogotá Distrito Capital - Municipio, Colombia
0.59 km stąd

Czytaj więcej
Clínica La Colina

Calle 167 No.72-07, 111156 Bogotá Distrito Capital - Municipio, Colombia
0.69 km stąd

Czytaj więcej
Centro Comercial Prado Comercial

Carrera 55 No.172-02, 111166 Bogotá Distrito Capital - Municipio, Colombia
0.71 km stąd

Czytaj więcej
Biblioteca Julio Mario Santo Domingo

Calle 170 No.67-51, 111156 Bogotá Distrito Capital - Municipio, Colombia
0.78 km stąd

Czytaj więcej
Jumbo Cencosud 170

Calle 170 No.64-47, 111156 Bogotá Distrito Capital - Municipio, Colombia
1 km stąd

Czytaj więcej
Bodytech Autopista 165

Carrera 23 No.166-59, 110131 Bogotá Distrito Capital - Municipio, Colombia
1.49 km stąd

Czytaj więcej



Najczęściej zadawane pytania:

Centro Comercial Arizona znajduje się pod adresem Calle 167 No.58-60, 111156 Bogotá Distrito Capital - Municipio, Colombia, Bogotá Distrito Capital - Municipio. Możesz użyć przycisku wskazówek dojazdu poniżej, aby uzyskać nawigację.

Poniedziałek: 07:00–23:00
Wtorek: 07:00–23:00
Środa: 07:00–23:00
Czwartek: 07:00–23:00
Piątek: 07:00–23:00
Niedziela: 07:00–23:00

1.5h (7:00-23:00) ➜ COP 1750.00

  • Miejsca dla niepełnosprawnych

  • Akceptuje monety
  • Akceptuje banknoty

  • Tylko dla klientów
  • Tylko dla odwiedzających

  • Centro Comercial Arizona oferuje 28 miejsc parkingowych dla pojazdów.

  • Centro Comercial Arizona to parking typu: Poza ulicą, Na wolnym powietrzu.

  • Parkingiem Centro Comercial Arizona zarządza Grupo Empresarial Ortiz S.A.S..

Telefon: +57 1 6336197

.


Więcej parkingów w Bogotá Distrito Capital - Municipio Pokaż trasę Udostępnij