7a Avenida 13-57 : 7a Avenida 13-57, 01001 Guatemala, Guatemala


Dostępne informacje o 7a Avenida 13-57 :




Nazwa: Nazwa

7a Avenida 13-57

Adres: Adres

7a Avenida 13-57, 01001 Guatemala, Guatemala

Pojemność: Pojemność

22 miejsc

Typ parkingu: Typ parkingu

Poza ulicą / Na wolnym powietrzu

Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Poniedziałek: 08:00–18:00
Wtorek: 08:00–18:00
Środa: 08:00–18:00
Czwartek: 08:00–18:00
Piątek: 08:00–18:00
Niedziela: Zamknięte

Płatności: Płatności

Obsługa parkingu

Udogodnienia Udogodnienia
  • Usługa valet
Jakie metody płatności są akceptowane? Jakie metody płatności są akceptowane?
  • Akceptuje monety
  • Akceptuje banknoty
Limity wymiarów Limity wymiarów
  • Ograniczenie wysokości


Cennik 7a Avenida 13-57

30 min (Pon-Sob 8:00-18:00) ➜ GTQ 5.00
1h (Pon-Sob 8:00-18:00) ➜ GTQ 10.00


Więcej parkingów w Guatemala

O 7a Avenida 13-57 :

7a Avenida 13-57 to parking przy 7a Avenida 13-57, 01001 Guatemala, Guatemala w Guatemala w Szwajcarii. Ma 22 wyznaczonych miejsc postojowych. Godziny otwarcia, ceny i szczegóły dojazdu znajdują się powyżej.

Godziny otwarcia :
Poniedziałek: 08:00–18:00
Wtorek: 08:00–18:00
Środa: 08:00–18:00
Czwartek: 08:00–18:00
Piątek: 08:00–18:00
Niedziela: Zamknięte


W pobliżu 7a Avenida 13-57:

Para La Sexta

13 Calle 7-18, 01001 Guatemala, Guatemala
0.08 km stąd

Czytaj więcej
7A Avenida 14-37

7A Avenida 14-37, 01001 Guatemala, Guatemala
0.11 km stąd

Czytaj więcej
El Bosque Centro

6A Avenida A 14-16, 01001 Guatemala, Guatemala
0.13 km stąd

Czytaj więcej
9A Avenida 13-44

9A Avenida 13-44, 01001 Guatemala, Guatemala
0.16 km stąd

Czytaj więcej
Tally

7a Avenida 14-74, 01001 Guatemala, Guatemala
0.17 km stąd

Czytaj więcej
9A Avenida 13-27

9A Avenida 13-27, 01001 Guatemala, Guatemala
0.19 km stąd

Czytaj więcej



Najczęściej zadawane pytania:

7a Avenida 13-57 znajduje się pod adresem 7a Avenida 13-57, 01001 Guatemala, Guatemala, Guatemala. Możesz użyć przycisku wskazówek dojazdu poniżej, aby uzyskać nawigację.

Poniedziałek: 08:00–18:00
Wtorek: 08:00–18:00
Środa: 08:00–18:00
Czwartek: 08:00–18:00
Piątek: 08:00–18:00
Niedziela: Zamknięte

30 min (Pon-Sob 8:00-18:00) ➜ GTQ 5.00
1h (Pon-Sob 8:00-18:00) ➜ GTQ 10.00

  • Usługa valet

  • Akceptuje monety
  • Akceptuje banknoty

  • Ograniczenie wysokości

  • 7a Avenida 13-57 oferuje 22 miejsc parkingowych dla pojazdów.

  • 7a Avenida 13-57 to parking typu: Poza ulicą, Na wolnym powietrzu.

.


Więcej parkingów w Guatemala Pokaż trasę Udostępnij