La Fuente : 8A Avenida 20-54, 01001 Guatemala, Guatemala


Dostępne informacje o La Fuente :




Nazwa: Nazwa

La Fuente

Adres: Adres

8A Avenida 20-54, 01001 Guatemala, Guatemala

Pojemność: Pojemność

50 miejsc

Typ parkingu: Typ parkingu

Poza ulicą / Na wolnym powietrzu

Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Poniedziałek: 07:30–17:00
Wtorek: 07:30–17:00
Środa: 07:30–17:00
Czwartek: 07:30–17:00
Piątek: 07:30–17:00
Niedziela: Zamknięte

Płatności: Płatności

Obsługa parkingu

Udogodnienia Udogodnienia
  • Usługa valet
Jakie metody płatności są akceptowane? Jakie metody płatności są akceptowane?
  • Akceptuje monety
  • Akceptuje banknoty
Limity wymiarów Limity wymiarów
  • Ograniczenie wysokości


Cennik La Fuente

30 min (Pon-Pt 7:30-17:00; Sob 9:00-14:00) ➜ GTQ 6.00
1h (Pon-Pt 7:30-17:00; Sob 9:00-14:00) ➜ GTQ 12.00


Więcej parkingów w Guatemala

O La Fuente :

La Fuente to parking przy 8A Avenida 20-54, 01001 Guatemala, Guatemala w Guatemala w Szwajcarii. Ma 50 wyznaczonych miejsc postojowych. Godziny otwarcia, ceny i szczegóły dojazdu znajdują się powyżej.

Godziny otwarcia :
Poniedziałek: 07:30–17:00
Wtorek: 07:30–17:00
Środa: 07:30–17:00
Czwartek: 07:30–17:00
Piątek: 07:30–17:00
Niedziela: Zamknięte


W pobliżu La Fuente:

8A Avenida 20-25

8A Avenida 20-25, 01001 Guatemala, Guatemala
0.07 km stąd

Czytaj więcej
Comercial Centro Cívico

7a Avenida 20-63, 01001 Guatemala, Guatemala
0.07 km stąd

Czytaj więcej
7a Avenida 20-61

7a Avenida 20-61, 01001 Guatemala, Guatemala
0.08 km stąd

Czytaj więcej
7a Avenida 20-76

7a Avenida 20-76, 01001 Guatemala, Guatemala
0.09 km stąd

Czytaj więcej
Unirefri

7a Avenida 20-23, 01001 Guatemala, Guatemala
0.1 km stąd

Czytaj więcej
7a Avenida 20-48

7a Avenida 20-48, 01001 Guatemala, Guatemala
0.1 km stąd

Czytaj więcej



Najczęściej zadawane pytania:

La Fuente znajduje się pod adresem 8A Avenida 20-54, 01001 Guatemala, Guatemala, Guatemala. Możesz użyć przycisku wskazówek dojazdu poniżej, aby uzyskać nawigację.

Poniedziałek: 07:30–17:00
Wtorek: 07:30–17:00
Środa: 07:30–17:00
Czwartek: 07:30–17:00
Piątek: 07:30–17:00
Niedziela: Zamknięte

30 min (Pon-Pt 7:30-17:00; Sob 9:00-14:00) ➜ GTQ 6.00
1h (Pon-Pt 7:30-17:00; Sob 9:00-14:00) ➜ GTQ 12.00

  • Usługa valet

  • Akceptuje monety
  • Akceptuje banknoty

  • Ograniczenie wysokości

  • La Fuente oferuje 50 miejsc parkingowych dla pojazdów.

  • La Fuente to parking typu: Poza ulicą, Na wolnym powietrzu.

.


Więcej parkingów w Guatemala Pokaż trasę Udostępnij