Shatin Pass Road : Shatin Pass Road, Kowloon, Hong Kong


Dostępne informacje o Shatin Pass Road :




Nazwa: Nazwa

Shatin Pass Road

Adres: Adres

Shatin Pass Road, Kowloon, Hong Kong

Pojemność: Pojemność

1 miejsc (+1 )

Typ parkingu: Typ parkingu

Przy ulicy / Na wolnym powietrzu

Operator: Operator

Hong Kong Municipality

Kontakt: Kontakt

+852 2804 2600

Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

Udogodnienia Udogodnienia
  • Miejsca dla niepełnosprawnych
Ograniczenia Ograniczenia
  • Tylko z kartą parkingową dla niepełnosprawnych


Cennik Shatin Pass Road

ryczałt ➜ bezpłatnie


Więcej parkingów w Kowloon

O Shatin Pass Road :

Shatin Pass Road to parking przy Shatin Pass Road, Kowloon, Hong Kong w Kowloon w Szwajcarii. Ma 1 wyznaczonych miejsc postojowych. 1 z nich jest zarezerwowanych dla osób z niepełnosprawnością. Godziny otwarcia, ceny i szczegóły dojazdu znajdują się powyżej.

+852 2804 2600


Godziny otwarcia :
Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę


W pobliżu Shatin Pass Road:

9 Fei Fung Street

9 Fei Fung Street, Kowloon, Hong Kong
0.33 km stąd

Czytaj więcej
10 Wan Fung Street

10 Wan Fung Street, Kowloon, Hong Kong
0.39 km stąd

Czytaj więcej
Fei Fung Street

Fei Fung Street, Kowloon, Hong Kong
0.39 km stąd

Czytaj więcej
12 Tsui Fung Street

12 Tsui Fung Street, Kowloon, Hong Kong
0.42 km stąd

Czytaj więcej
Sheung Hei Street

Sheung Hei Street, Kowloon, Hong Kong
0.42 km stąd

Czytaj więcej
Tsui Fung Street

Tsui Fung Street, Kowloon, Hong Kong
0.43 km stąd

Czytaj więcej



Najczęściej zadawane pytania:

Shatin Pass Road znajduje się pod adresem Shatin Pass Road, Kowloon, Hong Kong, Kowloon. Możesz użyć przycisku wskazówek dojazdu poniżej, aby uzyskać nawigację.

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

ryczałt ➜ bezpłatnie

  • Miejsca dla niepełnosprawnych

  • Tylko z kartą parkingową dla niepełnosprawnych

  • Shatin Pass Road oferuje 1 miejsc parkingowych dla pojazdów. 1 z tych miejsc jest zarezerwowanych dla osób z niepełnosprawnością.

  • Shatin Pass Road to parking typu: Przy ulicy, Na wolnym powietrzu.

  • Parkingiem Shatin Pass Road zarządza Hong Kong Municipality.

Telefon: +852 2804 2600

.


Więcej parkingów w Kowloon Pokaż trasę Udostępnij