リパーク渋谷本町3丁目第4 : 渋谷区本町3-31-14, 151-0071 東京都, Japonia


Nazwa: Nazwa

リパーク渋谷本町3丁目第4

Adres: Adres

渋谷区本町3-31-14, 151-0071 東京都, Japonia

Pojemność: Pojemność

6 miejsc

Typ parkingu: Typ parkingu

Poza ulicą / Na wolnym powietrzu

Operator: Operator

三井不動産リアルティ株式会社

Kontakt: Kontakt

+81 120-325-130

Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

Płatności: Płatności

Parkomat zbiorczy

Jakie metody płatności są akceptowane? Jakie metody płatności są akceptowane?
  • Akceptuje karty kredytowe
  • Akceptuje monety
  • Akceptuje banknoty
Limity wymiarów Limity wymiarów
  • Maks. wysokość 2.00 m
  • Maks. długość 5.00 m
  • Maks. szerokość 1.90 m
  • Maks. waga 2,000 kg


O リパーク渋谷本町3丁目第4 :

リパーク渋谷本町3丁目第4 to parking poza jezdnią przy 渋谷区本町3-31-14, 151-0071 東京都, Japonia. Zarządza nim 三井不動産リアルティ株式会社. Ma 6 wyznaczonych miejsc postojowych. Ceny zaczynają się od JPY 110. Sposób płatności: parkomat zbiorczy. Akceptowane są karty kredytowe, monety i banknoty. Obowiązują ograniczenia pojazdu: maks. wysokość 2.00 m, maks. długość 5.00 m, maks. szerokość 1.90 m i maks. waga 2,000 kg. Godziny otwarcia, ceny i szczegóły dojazdu znajdują się powyżej.

Godziny otwarcia :
Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

Cennik リパーク渋谷本町3丁目第4

20 min (8:00-20:00) ➜ JPY 330.00
maks. postój 48h (8:00-20:00)
1h (20:00-8:00) ➜ JPY 110.00
maks. postój 48h (20:00-8:00)
12h ➜ JPY 2200.00
24h ➜ JPY 2600.00
maks. postój 48h


Więcej parkingów w 東京都



Najczęściej zadawane pytania:

リパーク渋谷本町3丁目第4 znajduje się pod adresem 渋谷区本町3-31-14, 151-0071 東京都, Japonia, 東京都. Możesz użyć przycisku wskazówek dojazdu poniżej, aby uzyskać nawigację.

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

20 min (8:00-20:00) ➜ JPY 330.00
maks. postój 48h (8:00-20:00)
1h (20:00-8:00) ➜ JPY 110.00
maks. postój 48h (20:00-8:00)
12h ➜ JPY 2200.00
24h ➜ JPY 2600.00
maks. postój 48h

  • Akceptuje karty kredytowe
  • Akceptuje monety
  • Akceptuje banknoty

  • Maks. wysokość 2.00 m
  • Maks. długość 5.00 m
  • Maks. szerokość 1.90 m
  • Maks. waga 2,000 kg

  • リパーク渋谷本町3丁目第4 oferuje 6 miejsc parkingowych dla pojazdów.

  • リパーク渋谷本町3丁目第4 to parking typu: Poza ulicą, Na wolnym powietrzu.

  • Parkingiem リパーク渋谷本町3丁目第4 zarządza 三井不動産リアルティ株式会社.

Telefon: +81 120-325-130


Załóż konto