Parking 廣停二 : 中正路500號, 臺南市 712, Tajwan


Nazwa: Nazwa

Parking 廣停二

Adres: Adres

中正路500號, 臺南市 712, Tajwan

Pojemność: Pojemność

28 miejsc

Typ parkingu: Typ parkingu

Poza ulicą / Garaż

Operator: Operator

智慧臺南好停車

Kontakt: Kontakt

+886 6 590 5599

Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Poniedziałek: 10:00–22:00
Wtorek: 10:00–22:00
Środa: 10:00–22:00
Czwartek: 10:00–22:00
Piątek: 10:00–22:00
Niedziela: 10:00–22:00

Jakie metody płatności są akceptowane? Jakie metody płatności są akceptowane?
  • Akceptuje płatności mobilne
Limity wymiarów Limity wymiarów
  • Maks. wysokość 2.10 m


O Parking 廣停二 :

Parking 廣停二 to parking kryty przy 中正路500號, 臺南市 712, Tajwan. Zarządza nim 智慧臺南好停車. Ma 28 wyznaczonych miejsc postojowych. Jest czynny codziennie od 10:00 do 22:00. Ceny zaczynają się od TWD 50. Akceptowane są płatności mobilne. Obowiązują ograniczenia pojazdu: maks. wysokość 2.10 m. Godziny otwarcia, ceny i szczegóły dojazdu znajdują się powyżej.

Godziny otwarcia :
Poniedziałek: 10:00–22:00
Wtorek: 10:00–22:00
Środa: 10:00–22:00
Czwartek: 10:00–22:00
Piątek: 10:00–22:00
Niedziela: 10:00–22:00

Cennik Parking 廣停二

ryczałt (10:00-22:00) ➜ TWD 50.00


Więcej parkingów w 臺南市



Najczęściej zadawane pytania:

Parking 廣停二 znajduje się pod adresem 中正路500號, 臺南市 712, Tajwan, 臺南市. Możesz użyć przycisku wskazówek dojazdu poniżej, aby uzyskać nawigację.

Poniedziałek: 10:00–22:00
Wtorek: 10:00–22:00
Środa: 10:00–22:00
Czwartek: 10:00–22:00
Piątek: 10:00–22:00
Niedziela: 10:00–22:00

ryczałt (10:00-22:00) ➜ TWD 50.00

  • Akceptuje płatności mobilne

  • Maks. wysokość 2.10 m

  • Parking 廣停二 oferuje 28 miejsc parkingowych dla pojazdów.

  • Parking 廣停二 to parking typu: Poza ulicą, Garaż.

  • Parkingiem Parking 廣停二 zarządza 智慧臺南好停車.

Telefon: +886 6 590 5599


Załóż konto