Parking ซัมเมอร์เซ็ท เอกมัย กรุงเทพฯ : 22/1 เอกมัยซอย 2 ถนนสุขุมวิท 63, กรุงเทพมหานคร 10110, Tajlandia


Nazwa: Nazwa

Parking ซัมเมอร์เซ็ท เอกมัย กรุงเทพฯ

Adres: Adres

22/1 เอกมัยซอย 2 ถนนสุขุมวิท 63, กรุงเทพมหานคร 10110, Tajlandia

Pojemność: Pojemność

250 miejsc

Typ parkingu: Typ parkingu

Poza ulicą

Operator: Operator

The Ascott Limited

Kontakt: Kontakt

+66 2 032 1999

Godziny otwarcia: Godziny otwarcia

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

Udogodnienia Udogodnienia
  • Ładowanie samochodów elektrycznych
Ograniczenia Ograniczenia
  • Tylko dla klientów
  • Zakaz pojazdów LPG
  • Tylko dla odwiedzających
Limity wymiarów Limity wymiarów
  • Maks. wysokość 2.00 m


O Parking ซัมเมอร์เซ็ท เอกมัย กรุงเทพฯ :

Parking ซัมเมอร์เซ็ท เอกมัย กรุงเทพฯ to parking poza jezdnią przy 22/1 เอกมัยซอย 2 ถนนสุขุมวิท 63, กรุงเทพมหานคร 10110, Tajlandia. Zarządza nim The Ascott Limited. Ma 250 wyznaczonych miejsc postojowych. Parkowanie jest tu bezpłatne. Oferuje ładowanie samochodów elektrycznych. Obowiązują ograniczenia pojazdu: maks. wysokość 2.00 m. Zasady wjazdu: tylko dla klientów, Zakaz pojazdów LPG i tylko dla odwiedzających. Godziny otwarcia, ceny i szczegóły dojazdu znajdują się powyżej.

Godziny otwarcia :
Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

Cennik Parking ซัมเมอร์เซ็ท เอกมัย กรุงเทพฯ

24h ➜ bezpłatnie


Więcej parkingów w กรุงเทพมหานคร

+8 w pobliżu Parking ซัมเมอร์เซ็ท เอกมัย กรุงเทพฯ:

Odległości liczone od Parking ซัมเมอร์เซ็ท เอกมัย กรุงเทพฯ



Najczęściej zadawane pytania:

Parking ซัมเมอร์เซ็ท เอกมัย กรุงเทพฯ znajduje się pod adresem 22/1 เอกมัยซอย 2 ถนนสุขุมวิท 63, กรุงเทพมหานคร 10110, Tajlandia, กรุงเทพมหานคร. Możesz użyć przycisku wskazówek dojazdu poniżej, aby uzyskać nawigację.

Poniedziałek: Czynne całą dobę
Wtorek: Czynne całą dobę
Środa: Czynne całą dobę
Czwartek: Czynne całą dobę
Piątek: Czynne całą dobę
Niedziela: Czynne całą dobę

24h ➜ bezpłatnie

  • Ładowanie samochodów elektrycznych

  • Tylko dla klientów
  • Zakaz pojazdów LPG
  • Tylko dla odwiedzających

  • Maks. wysokość 2.00 m

  • Parking ซัมเมอร์เซ็ท เอกมัย กรุงเทพฯ oferuje 250 miejsc parkingowych dla pojazdów.

  • Parking ซัมเมอร์เซ็ท เอกมัย กรุงเทพฯ to parking typu: Poza ulicą.

  • Parkingiem Parking ซัมเมอร์เซ็ท เอกมัย กรุงเทพฯ zarządza The Ascott Limited.

Telefon: +66 2 032 1999


Załóż konto