Parkeerplaats 대학로예술극장 : 대학로10길 17, 서울특별시 03086, Zuid-Korea


Naam: Naam

Parkeerplaats 대학로예술극장

Adres: Adres

대학로10길 17, 서울특별시 03086, Zuid-Korea

Capaciteit: Capaciteit

71 plekken (+3 )

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat

Exploitant: Exploitant

대학로예술극장

Contact: Contact

+82 2-3668-0098

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 08:00–23:00
Dinsdag: 08:00–23:00
Woensdag: 08:00–23:00
Donderdag: 08:00–23:00
Vrijdag: 08:00–23:00
Zaterdag: 08:00–23:00
Zondag: 08:00–23:00

Betalingen: Betalingen

Bewaker

Voorzieningen Voorzieningen
  • Invalidenplaatsen
Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert creditcards
Afmetingslimieten Afmetingslimieten
  • Max. hoogte 1.85 m
  • Max. lengte 5.15 m
  • Max. breedte 2.10 m
  • Max. gewicht 2,200 kg


Over Parkeerplaats 대학로예술극장 :

Parkeerplaats 대학로예술극장 is een parkeerterrein aan 대학로10길 17, 서울특별시 03086, Zuid-Korea. Het wordt beheerd door 대학로예술극장. Er zijn 71 gemarkeerde parkeerplekken. 3 daarvan zijn gereserveerd voor bezoekers met een handicap. Het is elke dag open van 08:00 tot 23:00. Prijzen beginnen bij KRW 1000. Betaalwijze: bewaker. Het accepteert creditcards. Het biedt invalidenplaatsen. Er gelden voertuigbeperkingen: max. hoogte 1.85 m, max. lengte 5.15 m, max. breedte 2.10 m en max. gewicht 2,200 kg. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

Openingstijden :
Maandag: 08:00–23:00
Dinsdag: 08:00–23:00
Woensdag: 08:00–23:00
Donderdag: 08:00–23:00
Vrijdag: 08:00–23:00
Zaterdag: 08:00–23:00
Zondag: 08:00–23:00

Prijzen bij Parkeerplaats 대학로예술극장

30 min (8:00-23:00) ➜ KRW 2000.00
1h (8:00-23:00) ➜ KRW 4000.00
elke extra 15 min (8:00-23:00) ➜ KRW 1000.00


Meer parkeren in 서울특별시



Veelgestelde vragen:

Parkeerplaats 대학로예술극장 is gevestigd op 대학로10길 17, 서울특별시 03086, Zuid-Korea, 서울특별시. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 08:00–23:00
Dinsdag: 08:00–23:00
Woensdag: 08:00–23:00
Donderdag: 08:00–23:00
Vrijdag: 08:00–23:00
Zaterdag: 08:00–23:00
Zondag: 08:00–23:00

30 min (8:00-23:00) ➜ KRW 2000.00
1h (8:00-23:00) ➜ KRW 4000.00
elke extra 15 min (8:00-23:00) ➜ KRW 1000.00

  • Invalidenplaatsen

  • Accepteert creditcards

  • Max. hoogte 1.85 m
  • Max. lengte 5.15 m
  • Max. breedte 2.10 m
  • Max. gewicht 2,200 kg

  • Parkeerplaats 대학로예술극장 biedt 71 parkeerplaatsen voor voertuigen. 3 van deze plaatsen zijn gereserveerd voor bezoekers met een handicap.

  • Parkeerplaats 대학로예술극장 is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat.

  • Parkeerplaats 대학로예술극장 wordt beheerd door 대학로예술극장.

Telefoon: +82 2-3668-0098


Account aanmaken