Parkeerplaats 드림트리 : 동소문로 63, 서울특별시 02832, Zuid-Korea


Naam: Naam

Parkeerplaats 드림트리

Adres: Adres

동소문로 63, 서울특별시 02832, Zuid-Korea

Capaciteit: Capaciteit

79 plekken (+1 )

Parkeertype: Parkeertype

Buiten de straat

Exploitant: Exploitant

사단법인 한국주차관리협회

Contact: Contact

+82 2-861-4368

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 09:00–22:00
Dinsdag: 09:00–22:00
Woensdag: 09:00–22:00
Donderdag: 09:00–22:00
Vrijdag: 09:00–22:00
Zaterdag: Gesloten
Zondag: Gesloten

Betalingen: Betalingen

Bewaker

Voorzieningen Voorzieningen
  • Invalidenplaatsen
Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert munten
  • Accepteert mobiele betalingen
  • Accepteert bankbiljetten
Afmetingslimieten Afmetingslimieten
  • Max. hoogte 1.85 m
  • Max. lengte 5.05 m
  • Max. breedte 2.05 m
  • Max. gewicht 2,200 kg


Over Parkeerplaats 드림트리 :

Parkeerplaats 드림트리 is een parkeerterrein aan 동소문로 63, 서울특별시 02832, Zuid-Korea. Het wordt beheerd door 사단법인 한국주차관리협회. Er zijn 79 gemarkeerde parkeerplekken. 1 daarvan is gereserveerd voor bezoekers met een handicap. Prijzen beginnen bij KRW 500. Betaalwijze: bewaker. Het accepteert munten, mobiele betalingen en bankbiljetten. Het biedt invalidenplaatsen. Er gelden voertuigbeperkingen: max. hoogte 1.85 m, max. lengte 5.05 m, max. breedte 2.05 m en max. gewicht 2,200 kg. Openingstijden, prijzen en toegangsdetails staan hierboven.

Openingstijden :
Maandag: 09:00–22:00
Dinsdag: 09:00–22:00
Woensdag: 09:00–22:00
Donderdag: 09:00–22:00
Vrijdag: 09:00–22:00
Zaterdag: Gesloten
Zondag: Gesloten

Prijzen bij Parkeerplaats 드림트리

30 min (Ma-Vr 9:00-22:00) ➜ KRW 1500.00
elke extra 10 min (Ma-Vr 9:00-22:00) ➜ KRW 500.00


Meer parkeren in 서울특별시



Veelgestelde vragen:

Parkeerplaats 드림트리 is gevestigd op 동소문로 63, 서울특별시 02832, Zuid-Korea, 서울특별시. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 09:00–22:00
Dinsdag: 09:00–22:00
Woensdag: 09:00–22:00
Donderdag: 09:00–22:00
Vrijdag: 09:00–22:00
Zaterdag: Gesloten
Zondag: Gesloten

30 min (Ma-Vr 9:00-22:00) ➜ KRW 1500.00
elke extra 10 min (Ma-Vr 9:00-22:00) ➜ KRW 500.00

  • Invalidenplaatsen

  • Accepteert munten
  • Accepteert mobiele betalingen
  • Accepteert bankbiljetten

  • Max. hoogte 1.85 m
  • Max. lengte 5.05 m
  • Max. breedte 2.05 m
  • Max. gewicht 2,200 kg

  • Parkeerplaats 드림트리 biedt 79 parkeerplaatsen voor voertuigen. 1 van deze plaatsen zijn gereserveerd voor bezoekers met een handicap.

  • Parkeerplaats 드림트리 is een parkeerplaats van het type: Buiten de straat.

  • Parkeerplaats 드림트리 wordt beheerd door 사단법인 한국주차관리협회.

Telefoon: +82 2-861-4368


Account aanmaken